Bugünün Ötesi – 9

bugununotesi9

Bugünün Ötesi, Dijital İK, İnsan Kaynakları, Sosyal Medya, Dijital Trendler ve iş dünyası hakkında haberdar olmanız gereken çok önemli haftalık gelişmeleri içeriyor.

Swarm 3.0 sürümü yayınlandı. Foursquare, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında yayınladığı Swarm’un o tarihten bu yana gelen en kapsamlı güncellemelerden biriyle 3.0 sürümünü yayınladı.

Facebook, mobilde yeni profil sayfalarını test ediyor. Facebook mobil uygulamasında yeni profil sayfalarını test ettiğini farklı kaynaklara doğrulayan Facebook, mobilde profil düzenini iyileştiren ve kişilerle ilgili bilgileri daha iyi temsil eden bir tasarımı test ettiğini söylüyor.

Türkiyenin yüzde 56’sı internet kullanıyor. Türkiye İstatistik Kurumu, 2015 yılına ait “Hanehalkı Bilişim Teknolojileri Kullanım Araştırması” raporunu yayınladı. Türkiye genelinde İnternet erişim imkanına sahip hanelerin oranı 2015 yılı Nisan ayında yüzde 69,5 oldu.

Yağmurda mesaj atmanızı sağlayan şemsiye. KT markası tarafından tasarlanan Phonebrella, insanlara o kadar basit bir fikir gibi görünüyor ki insanlar şimdiye kadar neden kimsenin bu fikri ortaya atmadığına şaşırıyor.

YouTube Preview Image

Facebook’ta daha önce kullanıcılara açılan GIF’ler şimdi markalar için geliyor. Facebook, işletmelerin de sayfalarından yapacağı gönderilere GIFler eklemesine izin vermeye başladı. Hareketli gifler yeniden popüler mi oluyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir