0224 241 72 22 | bilgi@sosyalinkakademi.com

Hakkımızda

Sosyalink Akademi’nin varlığı ve iş felsefesi, hizmet verdiği kurum ve markaların online dünyadaki “Sosyal” yönünün gelişmesini desteklemek ve hedef kitleleriyle etkileşim/bağlantı kurmasını sağlamaktır.

Sosyalink Akademi, yeni ekosistemin yükselmesiyle birlikte markaların, kişilerin ve kurumların hızla büyüyen dijital iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir “Sosyal Medya iletişim”  ve “Eğitim” şirketidir. Uygulamalı Sosyal Medya Eğitimleri ile öğrenme sürecini hızlandırıyoruz ve kurum çalışanlarınızın ve kurumunuzun “Dijital İletişim Stratejisi” geliştirmesini, “Sosyal Medyayı” en etkili biçimde kullanmasını sağlıyoruz.

Sosyalink Akademi Eğitim ve DanışmanlıkSosyalink Akademi olarak, profesyonel ekibimizle birlikte sizin, kurumunuzun ve markanızın “Sosyal Marka” ve “İşveren Markası” değerinin yükselmesi için sosyal medya stratejileri ve eğitimleri geliştiriyoruz. Bu sayede çalışanlarınızın (insan kaynaklarınızın) dijital iletişim süreçlerini etkili kullanmalarını, fırsatları değerlendirmelerini ve riskleri kontrol etmelerini ve yönetmelerini sağlıyoruz.

Aynı zamanda programlı eğitimlerle çalışanların dijital iletişim bilgi ve deneyimlerini artırıyor, markanızın dijital ekosistemde dönüşümünü kolaylaştırıyor ve geleneksel ekonomiden yeni ekosisteme uyumlarını destekliyoruz. Kişi ve kurumların dijital dönüşümünü güçlendirdikçe mevcut ya da potansiyel hedef kitlelerle (müşteriler) iletişimini de güçlendiriyor ve yeni fırsat kapılarının aralanmasını sağlıyoruz.

Birçok uzmanın ve ekonomistin “deneyim ekonomisi” olarak da adlandırdığı bu yeni iletişim/ilişki sürecinde hizmet verdiğimiz kurum ve markaların, tüketicilerle/müşterilerle etkileşim yaratmalarını sağlıyor, dijitalin yarattığı hız, verimlilik ve karlılıkla sert rekabet koşullarında avantaj elde etmelerini destekliyoruz.

Danışmanlar, Eğitmenler

Sosyal Medya, Dijital İletişim ve İ.K. tecrübesi bulunan Danışmanlar ve Eğitmenler ile Uygulamalı Sosyal Medya Danışmanlığı ve Eğitimleri

Özcan Yazıcı

Sosyalink Ajans Başkanı – Danışman ve Eğitmen- 2012 yılından beri markalara Sosyal Medya Danışmanlığı ve Eğitimleri veriyor.

#dijitaliletişim #dijitaldönüşüm #uygulamalıeğitim #proaktifdanışmanlık #sosyalmedya #dijitalokuryazarlık